| catalin542000 a întrebat:

Stiti cateva jocuri cu impuscaturi pc gen battlefield 3, 4 sau sniper ghost warrior 1, 2 si medal of homor warfighter as vrea jocuri care au grafica asemanatoare cu jocurile spuse mai sus pentru ca mie nu-mi plac toate jocurile cu impuscaturi dar jocurile alea de sus chiar mi-au placut si regret ca sau terminat dar asta este trebuie si ele sa aiba un sfarsit nu?
Ar fi fain sa fie un joc cu impuscaturi fara sfarsit dar nu cred.

Dau funda pentru cine imi poate gasi jocuri cu impuscaturi asemanatoare cu alea descrise mai sus.

Răspuns Câştigător
| Laurentizyu a răspuns:

Call of duty 3 si 4 este un joc super! sper sa iti placa.te introduce il luptele din al doi-le razboi mondial, este mult mai tare decat medal of honnor. daca vrei, si ai un pc bun, iti recomand sa intri pe net si sa cauti jocuri noi si iti vor aparea si clipuri pentru ele, jocuri cu grafica hd etc. mie unuli imi mai place si asasin creed,

| catalin542000 explică (pentru Laurentizyu):

Salut mersi de raspuns dar am jucat toata seria de call of duty si intr-adevar sunt faine dar ziceam de altele noi.

3 răspunsuri:
| Laurentizyu a răspuns:

Incearca Dark Sektor!

| Laurentizyu a răspuns:

Iata niste jocuri cu adevarat tari:Battlefiled 4, Splinter cell Blacklist, Rise of the Triad, Metro Last light; Resident evil 6, Bioshock, Tomb Rider, CRISYS 3, Fracry 3,