| Boss_Edy_1990 a întrebat:

ziceti-mi si mie un metin2 care sa semene 100% cu metin2, de exemplu:
-lv maxim sa fie 250
-sa face lv max in 3 zile
-itemele de la lv 90 in sus sa fie +19
-sa faci bani extreme de repede
-magiile p sa fie foarte usor de procurat
-etc.

Răspuns Câştigător
| RADUTANASE a răspuns:

Pai eu ma joc METIN2 APOLLO care e super tare nimic nu esuaza si totul este +9. poti incerca si metin2 Steel.Sunt pe ambele pe regatul albastru ma cheama RaduRO

| Boss_Edy_1990 explică (pentru RADUTANASE):

Ce lv esti pe metin2 apollo si ce lv esti pe metin2 steel?

2 răspunsuri:
| AlhalabiEdi a răspuns:

Pai incearca Apple mt2 dar nu merge tot timpul merge cam de la 19:00 si in weekend aproape toata ziua dar este misto te da lvl 30 iti iei clientul de pe site ip la site este:92.87.228.224 daca cand te loghezi iti zice sv indisponibil dezactiveaza anti-virusul zi si la prietenii care joaca metin2 de acest mt.Nu este cum ai zis tu ca vrei dar merge.