| Seghet_Alex_1994 a întrebat:

ziceti-mi si mie va rog la NBA 2K12 (2012) cum se executa loviturile de pedeapsa pentru a marca, apas aruncarea normala si totusi mereu ratez. ori in inel ori in panou si afara.

Răspuns Câştigător
| bLacKbaLL a răspuns:

Mai de ce te bagi in seama aiurea? Mai trebuie sa tii apasat mai mult adica 2 -3 secunde depinde de jucator de exemplu la yao ming tr 2 sec la astia mai slabi cate 3... o sa reusesti du-te la training si ai free trow happy si exerseaza acolo Funda?

1 răspuns:
| MeOana a răspuns:

Nu știu puppy dog eyes

| bLacKbaLL a răspuns (pentru MeOana):

Mai de ce te bagi in seama aiurea? Mai trebuie sa tii apasat mai mult adica 2 -3 secunde depinde de jucator de exemplu la yao ming tr 2 sec la astia mai slabi cate 3... o sa reusesti du-te la training si ai free trow happy si exerseaza acolo Funda?