| ren22 a întrebat:

Am inceput sa joc Lady popular de ceva timp, dar la unele scopuri trebuie sa astept destul de mult, pana strang banii necesari.Insa am vazut ca unele domnisoare de niv.5 (de exemplu)au si cate 10.000 de $, plus o gramada de puncte. Oare exista vreun cod care te ajuta in joc?

1 răspuns:
| onelove12 a răspuns:

Buna! si eu joc lady popular si in primul nivel al jocului iti da 8 diamante pe care le poti schimba in $,iar punctele le opti de la mini jocuri, schimbari de coafura, tatoaje bronz. sper ca te-am ajutat.pa