| anonim_4396 a întrebat:

Ne vedem iarasi cu o noua intrebare :
Mi-am facut astazi cont pe Lady Popular...sunt la incepu si nu stiu ce trebuie sa fac ca sa strang punctecrying
Ma ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Bianca206 a răspuns:

Ai mai multe posibilitati pentru. a strange puncte : iti faci un iubit, iti schimbi coafura, iti schimbi machiajul, te duci la solar, dansezi la disco, iti schimbi apartamentul, si mai poti acumula si jucandu-te anumite joculete. Pt a te juca, trebuie sa dai click sus in stanga pe IQ (primul din acel mic tabel), click pe mini jocuri, iar in stanga ai toate joculetele. Iti doresc multa bafta! happy

2 răspunsuri:
| Baiaaanca a răspuns:

Puncte sau bani. Punctele o sa iti ceara 4000 in nivelul 5. Uite ce trebuie sa daci ca sa ai cat mai multe :le poţi înscrie schimbând machiajul, coafura, jucând mini jocuri sau vizitând Solarul. sau http://help.xs-software.com/online/games/ladypopular/9/ro/game.html daca te pricepi la engleza, daca nu tradu prin google traducere.

| anonimee a răspuns:

Pentru funda te ajut cu tot ce iti dorestibig grin
Iti zic tot ce ai nevoie daca imi dai funditabatting eyelashes