| leonemada a întrebat:

Am si eu o problema! Vreau sa instalez programul super webcam dar nu reusesc..laptopul meu este Lenovo g580 windows 7 x86. cand incerc sa il instalez la sfarsit imi spune : Couldn't install SuperWebcam virtual web-camera device! Acelasi program il am si pe PC si merge perfect...l-am dezinstalat pe pc si l-am reinstalat cu acelasi kit ca pe laptop si merge perfect..am incercat sa il iau direct instalat din pc si sa il aduc in laptop...se deschide programul, vede webcamul dar nu este gasit de mess sau alte programe unde am nevoie. sad ma poate ajuta cineva va rog?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Probabil ca programul merge numai pe windows / este compatibil numai cu windows-uri pe 64 biti, asa ca ar trebui sa-ti instalezi un sistem de operare pe 64 biti.

Bft!