| SilviaOVM a întrebat:

Am o sora si m-a rugat sa ii instalez un joc.Am dat instalL doar ca am instalat si o chestie yontoo.Acel yontoo l-am sters de pe pc, dar nu-mi merge mess-ul.L-am si reinstalat da tot nu merge-mi merge mess-ul crying PLZ HELP sad

Răspuns Câştigător
| DDCC a răspuns:

Salut!
Nu îți trebuie Yontoo, pentru YouTube poți folosi http://www.youtube-mp3.org/ ca să downloadezi melodii, cu asta se ocupă Yontoo.
Acum, problema cu Yahoo Messenger. NU vei dezinstala corect vreun program dacă doar îl ștergi. Fă o scanare în regiștrii, dezinstalează toate toolbar-urile pe care le ai.
Pentru scanare de erori folosește Advanced SystemCare--> www.goo.gl/o0Emj
Dacă tot nu-ţi va rula Yahoo Messenger atunci de la trusă de unelte, de la programul Advanced foloseşe Iobit Uninstaller şi dezinstalează tot ce are legătură cu Yahoo messenger apoi iei Yahoo de aici--> www.ninite.com/yahoo/
Verifici și data & ora la PC.

| SilviaOVM explică (pentru DDCC):

Mersi pentru ajutor happy

1 răspuns: