| Stef29 a întrebat:

Buna tuturor.cine ma poate ajuta si pe mine cu niste coduri pentru nfsu2? As vrea coduri pentru nos infinit si bani. fundita pentru cel care ma ajuta.P.S "puteti sa da.ti si trainere care contin nos infinit si bani"

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

Aaa...in cazu asta...

http://www.mofunzone.com/game_trainers/need_for_speed_underground_2.shtml

scotele de aici

2 răspunsuri:
| mariuseu12 a răspuns:

Serios? tu vrei sa joci nfs u2 cu coduri? rusine sa.ti fie la cat e de usor big grin intai joaca.l fara de vreo 2-3 ori si dupa mai vorbim laughing

| Stef29 explică (pentru mariuseu12):

La.m terminat si e destul de usor dar vreau sa il joc si cu coduri