| burhanbei a întrebat:

Buna tuturor...cum se poate schimba setarea paginii din inch in cm, in word 2007, stie cineva? cu multumiri

2 răspunsuri:
| Uraniu a răspuns:

Apesi pe butonul Office din stanga sus, dai la options/optiuni si apoi ar trebui sa fie pe undeva pe la Advanced options.

| burhanbei explică (pentru Uraniu):

Multumesc, am rezolvat. destul de complicat, un neajuns.se putea pune un buton mai la indemana, nu crezi amice?
(page layout + size + more paper size + print option + advanced + display...)