| WestSid3 a întrebat:

Buna tuturor!
Deoarece o sa fiu o vreme plecata din cauza scolii, am zis sa-mi activez extraoptiunea cu net pe telefon. Am un Nokia 5000, la care am avut abonament de Vodafone, dar l-am decodat, iar acum am cartela Orange. Intru la Web, scriu adresa, iar pe urma imi scrie ca nu sunt abonata la pachetul de date. Pe alt telefon merge, dar mie imi trebuie pe asta.
Are cineva idee ce ii pot face? big grin

Răspuns Câştigător
| D3X73R a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si am gasit un pack pe www.orange.ro pe care mi l-au trimis in cateva secunde dupa cererea facuta:D

1 răspuns:
| Andre31 a răspuns:

Suna la departamentul relatii cu clienti