| Larysa13 a întrebat:

Buna tuturor!
In legatura cu jocul howrse : Cum inscriu calul intr-o competitie?big grin

Răspuns Câştigător
| Georrggy a răspuns:

Calul trebuie sa aiba 3 ani si are nevoie de capastru, sa si potcoave.
Acolo o sa iti apara o casuta unde scrie
'Competitii' si poti sa iti alegi daca vrei:
Dresaj, Trap, Nationale si Sarituri.
Dupa ce alegi ce tip de competitie vrei selectezi care competitie o vrei. O sa iti apara in rand mai multe competitii. Cele cu o fundita intr-un cerc sunt pentru caii incepatori.
Ca sa inscrii calul intr-o competitie te costa Equus si o sa vezi nivelul de dificultate ( e.x. 5%)
Sunt 5 locuri intr-o competitie si esti rasplatit cu Equus indiferent de loc.
Ca sa intri in cursa dai click pe butonul 'Participa' si o sa primesti rezultatul numai cand 5 cai au participat la competitie.
Rezultatul il vei primi in Istoric la pagina calului care a participat la competitia respectiva.