| Spitz10 a întrebat:

Salut tpu.Pe jocul Howrse cand participi la o competitie unde iti arata ce loc ai primit.

Răspuns Câştigător
| Selena2000Dyana a răspuns:

Buna,MaierPaul10! Cand participi la o competitie pe Howrse trebuie sa astepti ma intai pana numarul maxim de membri intr-o competitie este atins sau daca mai era un loc disponibil, pe care l-ai ocupat tu atunci, in ambele variante va aparea in istoricul callui respectiv mai devreme sau mai tarziu. Funda happy?