| YooLiviu a întrebat:

Buna va rog ajutati-ma am si eu un calculator si vreau sa instalez windows-ul xp si zice ca nu gaseste driverele de instalare, ce pot face? Va rog mult!

3 răspunsuri:
| AnonimuszWss a răspuns:

Daca sti sa-ti gasesti driverele compatibile cu calculatoru' tau, incearca sa le cauti pe microsoft.com sau site-uri de genu asta. Daca nu ai habar cum sa le instalezi, plateste si tu pe cineva 50-90 de roni sa-ti instaleze windows-u' din nou + drivere + programele esentiale(java, Microsoft office, Adobe etc.)sau cheama-ti un prieten care stie, dar ATENTIE, sa fii sigur de prietenu' ala, ca iti poate strica PC-u'winking.

| Doris_Schuster_1995 a răspuns:

Poti sa-ti cumperi alt driver sau sa incerci alt windows...in cazul in care Cd-ul nu este original

| YooLiviu explică:

Multumesc mult