| Anca233 a întrebat:

Vreau să îmi cumpar dead by daylight cu VISA si acolo trebuie sa scriu adresa facturare si adresa facturare cont,ce trebuie scris la ambele? Am inteles ca trebuie sa scriu adresa mea la adresa facturare ( eu stau la sat am comuna si judet; trebuie sa la scriu si satul,comuna si judetul?), si la adresa facturare cont ce trebuie sa scriu?
Va rog sa imi raspundeti fiindca e prima data cand imi cumpar un joc.

Răspuns Câştigător
| alexandru5678 a răspuns:

Te rog sa specifici de unde iti cumperi jocul, daca il iei de pe o platforma sau daca il cumperi de pe un site. Daca ai nevoie de ajutor in completarea adresei sau altceva poti sa ma contactezi pe discord la numele AleX#3905
sau pe steam : la : https://steamcommunity.com/id/AlexDn69/

| Anca233 explică (pentru alexandru5678):

De pe steam il iau

| Anca233 explică (pentru alexandru5678):

Te-am adaugat pe Discord

| alexandru5678 a răspuns (pentru Anca233):

Adauga-ma pe steam sa iti arat cum.

| Anca233 explică (pentru alexandru5678):

Nu pot, cica trebuie sa am ceva cumparat de 5E ca sa pot îndeplini unele conditii...

| Anca233 explică (pentru alexandru5678):

L.am luat, multumesc de ajutor