| GeorgianaDragus a întrebat:

vreau sa ma apuc de un nou server pe metin (ro). Care mi-l recomandati si de ce? Avantaje si dezavantaje. FUNDA

4 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

NU te mai juca pe metin2. Este un joc de **** iar cand dai fail sau cum se numeste cand strici un item la fierar incepi sa faci crize. Eu zic sa te joci ceva mai fain gen San Andreas, LoL, Dota, Samp. Fa cum vrei, metinul te distruge, nu te ajuta cu nimic, iti strici copilaria degeaba in fata unui ecran si nu o sa iesi cu prietenii pentru ca o sa le spui - astazi nu pot iesi ca trebuie sa fac level sau imi da unu nu stiu ce arma/armura -. Mult succes, zic sa te lasi dar faci cum vrei. happy

| GeorgianaDragus explică (pentru RocKzZ):

Nu sunt obsedata frate!

| KuryKaname a răspuns:

Iti recomand metin2 mondial renasterea pentru ca e foarte tare si are si ratele 1000 la toate + multe evolutii. astea sun avantajele, dezavantaje nu cred ca vei gasi un dez avantaj si am sa te rog sa imi spui si mie ce servere de mt ai jucat pana acum te rog

| GeorgianaDragus explică (pentru KuryKaname):

Ma refer la servere pe metin2 RO...