| yourcrys a întrebat:

vreau sa va intreb si eu niste jocuri multyplayer gen Sa-Mp(SanAndreas MultyPlayer), vreau sa joc ceva cu prietenii, dar nu vreau de strategie sau altceva...deci gen Sa-Mp cum am zis.Merci all si vreau sa mai zic ca cine gaqseste un joc de asta care sa imi placa primeste fundita si vot!

5 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Seria Need For Speed
Seria Ford Racing
Funa?happy

| Anonim_2871 a răspuns:

Metin2 http://mondialmt2.com/ultra/ counter strike sims3 goal united e online:) fifa online fifa manager etc... fundita:)

| yourcrys explică:

1.Sa-Mp nu e de strategie. si cs e naspa.
2.Am zis gen Sa-Mp alea sunt doar racing.
3.Am jucat Mta(MultyTheftAuto) dar nu imi place ca e aproape la fel ca Sa-Mp.

| ionut258 a răspuns:

Ai incercat mta sa?(multi theft auto san andreas) e tot un fel de SA-MP. Cand l-am descoperit m-am jucat non stop... funda?big grin

| tony7zzu a răspuns:

Sasti ca Sa-Mp inseamna si strategie. joacate Cs