| Alexutu11 a întrebat:

Va rog imi ziceti si mie un joc interesant ( nu de pe facebook sau cu ferme, gradini etc) de aventura sau strategie nu conteaza, multyplayer! Dar fara sa trebuiasca descarcat! doar pe net, multyplayer. Daca se poate sa lasati si site. Cine spune un joc interesant care o sa imi placa primeste funda si multe voturi.

Răspuns Câştigător
| An0nim01 a răspuns:

Incearca Balance! http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=rW0OPxuRrd8 gasesti linkul de download in descriere:P

O seara buna!

2 răspunsuri:
| Raducu1 a răspuns:

Gasesti la Bigpoint o droaie. Darkorbit, Seafight si Deepolis sunt doar cateva dintre ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://tankionline.com/en/ cel mai bun si in plus poti vorbi cu mii de oameni in mai multe limbi (romana rusa engleza franceza italiana) si multe altele inceputul este mai greu dar apoi vei fi un jucator cu mari performante. daca ai intrebari despre acest joc da-mi uun mesaj :)

Întrebări recente