| Aswomen a întrebat:

vreau sa va intrebare daca aveti skype, si care vi se pare mai bun skype-ul sau messenger-ul, eu sunt de parere ca pe skype vrb mai bine la microfon si te vezi mai bine fata de mess.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

DA! Ai dreptate ->Skype consuma mai putine resurse decat messengerul, deci se misca mai bine! In Romania este mai folosit Yahoo Messenger dar in restul Europei(Franta,Italia,Spania,Germania, Anglia, Olanda...) Skype este nr 1.

1 răspuns:
| tybycool a răspuns:

Sunt de parere ca skye-ul este mai bun decat mess.SI nu cred ca este foarte cunoscut in Romania.