| madycumada a întrebat:

Buna!
Vreau si eu niste jocuri.Ma plictisesclaughing Ceva de fete, clarlaughing fara barbie sau asa, sa imi creez eu un personaj. Ceva sugestii? Fara World of Warcraft sau metin.hee hee. multumesc!

Răspuns Câştigător
| Fashion a răspuns:

Incearca miss bimbo! e super jocul eu sunt la niv 30! daca esti interesata te ajut si pe tine doar spune-mi!

2 răspunsuri:
| -=AleCS=- a răspuns:

Incearca the sims, 2 sau 3 sunt chiar misto, daca iti merge incearca 3 daca nu si 2 e ok... de 1 nu prea am fost incantat tongue

| AlexiaClaudia a răspuns:

Lady popular, farmerama, miniclip.