| adsfsf a întrebat:

Ce jocuri multiplayer cunoasteti? Eu m-am cam plictisit, as vrea niste sugestii. Nu vreau jocuri pe browser cum ar fi BiteFight sau altceva, sa fie gratis (nu World of Warcraft, ma plictisesc repede si nu vreau sa dau bani degeaba), si sa fie RPG.

Răspuns Câştigător
| Steff_7182 a răspuns:

Salut!
Iti recomand Call Of Duty 4 Modern Warfare.Pentru a-l juca la multiplayer iti trebuiesc patch-urile 1. 6 si 1. 6-1. 7 pe care le poti downloada de pe xfire.com.
Pa pa si Bafta la fraguri!(pana pe 11 noiembrie cand apare Call Of Duty Modern Warfare 2 tongue)

10 răspunsuri:
| Steff_7182 a răspuns:

@-.- nu trebuie cumparat.Se poate downloada de pe trackere.

| Kanghu a răspuns:

9Dragons, Cabal Online, dekaron, tales of pirates, voyage century online, wonderland online ( asteasunt MMORPG-uri)

| adsfsf explică:

@Steff Nu trebuie cumparat?

| adrian777 a răspuns:

Uite un joc gratuit RPG pe care nu dai bani, e multi-player, strategie, si foarte captivant. are multe harti si multe modalitati de joc. Conquest, multiplayer, heroes...ETC.
Il gasesti Aici http://www.wesnoth.org/ si e Gratis! Open source, freeware.

| adrian777 a răspuns:

Call of Duty nu e RPG. E shooter 100 %.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urban Terror.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adventure worlds quest

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Metin2

| ILel_Flaviutzu_1975 a răspuns:

Ai putea sa te joci imvu nu trebuie sa dai bani trebuie numai sa til instalezi faci cont un avatar si vezi tu dupa ce fain este

| nix a răspuns:

Ai putea sa incerci jucandu-te DoTA. Dota este o harta/mod de warcraft 3 (joc care este RTS), dar are multe elemente de RPG (levelup, gold, iteme, inventory, skilluri). Este un joc care te pune la incercare...