| elicopterultau a întrebat:

vreau si eu sa stiu daca exista un secret la imbunatatirile pe metin2 ca sa reuseasca. cel care are dreptate primeste funda si votbig grin

Răspuns Câştigător
| cristi1212 a răspuns:

Nu poti face nimic sa ai sansa mai mare de reusita la fierar...blessul mi se pare ca are aceeasi sansa doar ca nu dispare itemul. Pentru o sansa mai mare poti combina blessul cu pietrele alea de la event sau de pe site(metal magic, mineral de cupru.). Ma rog, ideea e ca in afara de bless combinat cu ceva de genul nu poti sa ai o sansa mai mare de reusita.