| Nicholas a întrebat:

Vreau si eu sa stiu ce este, cum se joaca metin2? Cea mai complexa explicatie primeste

Răspuns Câştigător
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Eu sunt expert metin 2 vezi sunt mai multe feluri site oficial metin2ro sau uk it etc depinde de tara apoi sunt servere private care seamana cu cel oficial dar e diferit deci intri pe metin2ro il descarci faci cont (daca vrei iti dau eu unul)apoi trebuie sa te duci la monstri sa ii omori si cresti de lvl primesti iteme de duci la fierara si daca ai bani cresti itemele de la +0 la +9 pietrele sunt +4 sper ca a fost cea mai complexa explicatie pentru cont add alexandru2321