| DarkAngell a întrebat:

Vreau si eu un metin2 care sa aiba level 250 sa fie multe evolutii sa cada itm multe pe jos... nu stiu sa va explic(de fiecare data cand bati pe cineva sa iti dea cadouri, daca se poate) si sa se faca bani foarte repede va rog eu am mai jucat pe un metin dar nu mai stiu cum se numeste rupeam tot dau Funda + vot inteligent
FUNDA! +VOT

Răspuns Câştigător
| Boss_Ratzoiu_2000 a răspuns:

Incearca Metin 2 GTH.Acum sunt off serverele, dar o sa le reporneasca(sper).Lvl maxim e 250, cad itm pe jos, sunt multe evolutii, la care trebuie pamflete care pica in v4.

106 răspunsuri:
| DinuNicu1 a răspuns:

Metin2 client gm mode te da la lv 250 de la inceput si sunt multe chesti noi in el. apropo de la inceput o sa ai inventaru plin de chesti misto. bafta! si... priesc funda? happy

| MakeTheCry a răspuns:

Cred ca exista doar cu lv 225. Incearca Metin2Fun, este joc pe privat.Numai acolo cresti repede si sunt multi yang. Apropro, cresti repedewinking.

| XxAnonimuXx a răspuns (pentru MakeTheCry):

Ce noobi 1 rand exista lv max 255 in 2 lea rand metin2 fun pica multe chestti naspa

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru MakeTheCry):

Exista de 250 multe

| georgeak1 a răspuns (pentru MakeTheCry):

Exista si lvl 250

| stanionut1998 a răspuns:

Wa ba exista metine cu lvl 250 cum ar fi metin2 mage,, metin2 energy,, revomondialmt2...etc sunt o gramada

| Warzone222 a răspuns:

Ancearca Mt2 Regal Funda?

| Vaman_Vladut_1999 a răspuns:

Metin3D estelv 250 si e fain sau metin2 exodus metin2 NR metin2Star metin2 osiris.ro metin2 energy metin2 yang metin2 galaxi sunt mai multe metinuri.......bafta la metinuri

| Vaman_Vladut_1999 a răspuns:

Cauta metin2 star, metin2 NR, metin2 osiris.ro,metin2 energy, metin2 galaxy, metin2 yang, metin2 gx, metin2 night furi....bafta la metine

| supremeKILLoriginal a răspuns:

Incerca mt2 dark ratele sunt de 50000%
all! deci man bati un caine faci doua lvl-uri jumate

| xSmok3x a răspuns:

VAMOS are multe evoluti, bani faci repede, cresti repede e super tare ai evolutii pana la 250 + 4 evolutii ultimate (adica de 4 ori le faci pe cele de 250 big grin)
https://vamosmt2.org/
FUNDAAA

| misi1122 a răspuns:

Metin2 hotstyle

| metin2gmexe a răspuns:

:))ia si tu unu pvm sa faci repede pana la 250 cum ar fi mage http://linkvalidator.net/......?/warn.php faci repede 250 mape noi faci bani repede :X itm noi toate evolueaza chiar si lacrima cer.BAFTA:X SPER SATI PLACA

| Natann a răspuns (pentru metin2gmexe):

Bah nuss cum sati multumesc da aseta e si metin2 mage si metin2 artlaia
va recomand sa va jucati ce o zi el eu ma joc e ca metin2 mage evoluti fix ca metin2 mage jucativa bravo men ai gasit un metin2 ca mage

| Turigioiu_Resurstzu-rex_1988 a răspuns:

Www.Hammermt2.ro are level 254.Ca sa-ti faci tu singur level trebuie sa te duci la o femeie de langa magazinul general si dai pe ea si scrie acolo mai multe

| Pasare_Sanda_1981 a răspuns:

Ce trebuie sa aiba arma sa fie buna la metin 2 europea?

| Dinica_Alexandra_1998 a răspuns:

Joaca-te pe metin2osiris e lvl max 250 si iteme grozave

| AldeaAlexandru a răspuns (pentru Codre912):

Sall! imi poti spune si mie cum sa-l downloadez pe mt2 asinis world cami da eroare la conectarea serverului! Dau funda

| Maxim_Alin_1981 a răspuns:

Ia-ti metin2 hammer

| Edmond_Neamtu_1996 a răspuns:

Salut uitati un metin nouu
www.metin2cluj.fzn.ro
lv max 105 veti primi lv si bani de la NPC -e clasic cu multe itm etc:> va asteptam