| DarkAngell a întrebat:

Vreau si eu un metin2 care sa aiba level 250 sa fie multe evolutii sa cada itm multe pe jos... nu stiu sa va explic(de fiecare data cand bati pe cineva sa iti dea cadouri, daca se poate) si sa se faca bani foarte repede va rog eu am mai jucat pe un metin dar nu mai stiu cum se numeste rupeam tot dau Funda + vot inteligent
FUNDA! +VOT

Răspuns Câştigător
| Boss_Ratzoiu_2000 a răspuns:

Incearca Metin 2 GTH.Acum sunt off serverele, dar o sa le reporneasca(sper).Lvl maxim e 250, cad itm pe jos, sunt multe evolutii, la care trebuie pamflete care pica in v4.

106 răspunsuri:
| April27 a răspuns:

Esti nebuna nu exista cu lv 250!

| MakeTheCry a răspuns:

Cred ca exista doar cu lv 225. Incearca Metin2Fun, este joc pe privat.Numai acolo cresti repede si sunt multi yang. Apropro, cresti repedewinking.

| Digital112 a răspuns:

Www.metin2os.ro (dai pe horus ) : lvl max 250 iteme noi drop mare, iteme smechere, e cel mai tare metin de 250.

| DarkAngell explică:

Sunt baiatlaughing

| F4T4L a răspuns:

Raspunsul meu e Hammermt2.Cand intri pe cont iti iasa din joc.Cand mai intrii odata iti merge si iti da cal militar, posedata+9, doua arme legendare, 1. 000. 000. 000yang si lvl 250. si iti mai da papuci de vant+ si masca emotiei.La negustorul de armuri si de arme, sunt toate armele din toate metinurile si toate armurile din toate metinurile si epice si legendare si mai ii in plus roba calugarului kaos de warr de lvl120.Toate itemele in magazine costa 1yang.Descarcati-l si fat-i cont daca nu ma crezi si osat-i dai seama ce fain e metinu ala.Hammermt2.Daca nu ma crezi intreaba-i si pe altii pe TPU.

| stanionut1998 a răspuns:

Wa ba exista metine cu lvl 250 cum ar fi metin2 mage,, metin2 energy,, revomondialmt2...etc sunt o gramada

| LuffySecondGear a răspuns:

Metin2 mage e fain si de la 100 pana la 200 faci usor si poti sa-ti faci din otel king1 pana la armura de 250 si din batalie pana la arma de 250 eu m-am jucat si mi-a placut succes

| Ionete_Florin_1976 a răspuns:

HammerMT2 lv 254 din prima itm bune +9 toate 1 yang de la inceput 1kkk Funda :X

| Ionete_Florin_1976 a răspuns:

HammerMT2 funda

| SunshineJepu a răspuns:

April spanzurate plz ca esti ratat

| xRebecaaa a răspuns:

Buna. :* Iti recomand Metin2 Hammer, iti da lv 254, si sunt kinguri de toate feluri la neg.de armuri, si sunt si arme faine, suuper faine la neg.de arme :* Incearca`l, poate o sa-ti placa. big hug

| Biancamaria9 a răspuns:

Hm...iti recomand LunaRis-Online mt2, max lv 255, armuri otel king1 king2 iar apoi king3 lv 105, armura aurie lv 120 armura rosie 130 posedata 150 king 4 lv 175 king 5 lv 200, 225, si ultima armura lv 245. (asa sunt si armele acelasi lv). Bai april, si restul care au zis ca nu exista de 250, uite ca exista multe, mai ales asta care e de 225. Mai invatati metin.winking

| aditzubmx a răspuns (pentru April27):

Ba butule hammer te da lvl 250

| EddyTheBest a răspuns:

Mage erea tare dar se deschide pe 29, 30 luna asta

| SasukeSa a răspuns (pentru April27):

Ba exista mai multe si tu nu mai da rasp. hai - hui

| danitols a răspuns:

Ma auzi da vreau funda si int este metin2 mondial full metin foarte tare, metin2 apollo din nou lvl tare am facut in 3 zile lvl 130 arma de 130 paladin si arma de 2 maini de 130 alte itm pvp full seturi si 10kkk + is si modate site, mai este si metin 2 lunaris dar ala nu i asa fain dar multa bafta. Funda?

| andreidovlete a răspuns:

Vrei cauta pe google metin2 hammer ca este.

| Vecean_Olimpiu_1994 a răspuns:

Incercati mt2 fun sau prometeo sunt misto dar cresti asa si asa daca vreti incercati

| roto123 a răspuns:

Metin2 terra e super tare sau metin2 GTH

| Natann a răspuns:

Nustiunici eu acu ce metin2 ca si eu caut acu incerc multe metinuri ti-as recomanda sa te joci de pe top metin2.Eu astept sa se deschide metin2 mage repede de tot

| celmaice a răspuns:

Mt2hammer

| andubos a răspuns:

Eu recomand metin 2 aqua best e lvl maxism lvl 150 te da maxim king 2 la magazin armura sexi cea mai buna de lvl 150 tio faci prin iteme up e super misto

| Alamycutzu a răspuns:

Sunt multe metinuri foarte tari le poti gasi prin:scrieti asa pe google metin2 lvl max 255, 250 top site si acolo tile da pe toate funda:; x:-p

| Alamycutzu a răspuns:

April 27 scrie asa pe google si vezi metin2 lvl max 255 sau 250 top liste si vezi acolo cas peste 3000 mii happy funda:

| Alamycutzu a răspuns (pentru April27):

Sunt foarte multe metinuri ce lvl 255 sau 250 trebuie sa stii sa le cauti eu va dau un site sper sa va fie de folos sau mai bine scrieti asa metin2 lvl max 255 top liste si iti da peste 3000 de metinuri funda big grin

| XxAnonimuXx a răspuns (pentru MakeTheCry):

Ce noobi 1 rand exista lv max 255 in 2 lea rand metin2 fun pica multe chestti naspa

| Nick2012 a răspuns:

Ce buti exista ba metinuri care au lv maxim 250. energymetin2, incearcal poti evolua itemele
Mai invatati metin ca nu prea stiti! laughing)

| Nick2012 a răspuns (pentru roto123):

Ce but esti roto! laughing)

| Blonda00 a răspuns:

Digital112 dc nu merge sa-l descarc?

| Blonda00 a răspuns:

kiss