| ιяιηυк a întrebat:

Buna!love struck Stiti ca la hi5 se poate da "Blocare utilizator", nu?happy
Ei bine...eram nervoasa si i-am dat asta prietenei mele pentru ca imi tot copia numele de la hi5straight face...ideea e ca mi-am dat si mie "Blocare utilizator" de pe contul ei.[ii stiam parolahee hee].

Intrebarea mea este:
Cum pot dezactiva "blocare utilizator"?

Dau funda celui/celei care imi poate explica indetaliat cum il dezactivez[daca mergestraight face.]

P. S. Scuze de categorie si de greselibig grin

1 răspuns:
| Emanuellaa a răspuns:

Nu cred ca facut.Dar cauta un buton pe-acolo care arata utilizatorii blocati si...probabil de acolo ii deblochezi. Daca nu merge, asta e. Funda?

P.S.:Intra si la intrebarea mea, te rog si da-mi un raspuns. Bye!