| anonim_4396 a întrebat:

Hey! happy Daca eu am un utilizator la ignor pe TPU acela poate sa vada intrebarile si raspunsurile mele? Sau vede profilul meu?
(nu stiam in ce categorie sa pun intrebarea) tongue

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mituri despre ignore pe TPU:
"daca-l ignori plange trei saptamani"
"ignoratul are mustrari de constiinta"
"la trei zile e posibil sa-l vezi cu flori la usa"
"incearca metode de suicid si ameninta cu stergerea contului"

Vede tot, asta-i naspa la site-ul asta ca-i intors pe dos.E ca si cum ti-ar da el ignore, dar butonul e la tine, intelegi? Un fel de smart bomb, cum ar spune un bun amic de-al meu, pe care nu-l pot pomeni din cauza numelui arab.
La fel si cu mesajele private. Daca blochezi pe cineva, adios! nu mai poti sa faci nimic.Practic il obligi sa-si faca alt cont.
Am mai zis, e greu aici...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

"la trei zile e posibil sa-l vezi cu flori la usa" e clar pe cine voi ignora :X laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe cine? thinking
Nu-ti fie rusine, iti zic si eu pe cine am avut la ignore.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pe Noname, stiu laughing. Doar din cauza ei te am si acum in lista de mess laughing desi n-am mai dat pe acolo de luni de zile.
Nu dau niciun ignore, glumeam, treaba nasoala pe site-ul asta e ca daca dai ignore cuiva atunci nu ii mai poti vedea deloc postarile respectivei personae iar atunci de unde sa stii daca nu cumva te injura pe undeva pe aici si tu nu ai cum sa iti aperi imaginea ca nu ai de unde stii ce si cum big grin, okay, e o gandire putin mai exagerata, dar'a si putin realista.Iar'a de venit cu flori nu vine nimeni tongue sau...te bagi tu? thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Btw, masina aia a ta...de spalat, inca mai functioneaza? laughing

| UneRencontre a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai, pai eu tot pot sa ii vad postarile lui recente, de cand am userul acela la ignor i-am vazut intrebarile postate mai nou si raspunsurile date, atunci, pentru ce foloseste "ignorul" asta? e bun de ceva? laughing

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

,,...situl e intors de dos' '' de aia am inteles invers!rolling on the floor nu-i bai
Am,, onoarea'' sa fiu ignorata de vreo 3-4 persoane pe situl asta.Mi-a stors creerii sa aflu cauza, am citit postari anterioare.Eu zic ca e bine... postarile mele sunt citite si nu fac umbra degeaba situluilaughing

Pe de alta parte la inceputurile mele pe situl asta am ignorat doua persoane si ghici ce s-a intamplat? Au plecat de pe site.Am tras cu ochiul la activitatea lor si nu am mai vazut postari de atunci...
Urmand acet principiu am zis SPOP NU am mai dat ignore nimanui.Sau daca am dat l-am scos la scurt timp.NU vreau sa ne plece userii!rolling on the floor

| anonim_4396 explică (pentru Fatamuntilor):

E urat, mai ales acum dimineata sa vezi ca cineva te-a bagat la ignore. sad
Sa nu mai faci asta! happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

...era vorba de cei care care m-au ignorat de-a lungul timpuluirolling on the floor

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Tu îl ignori, nu neapărat şi el pe tine.
Îţi poate vedea toată activitatea. Tu pe a lui - nu.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Odata ce il ai la ignor, nu poate sa vada nimic, exact ca pe facebook.
O zi buna sa aihappy

| Fatamuntilor a răspuns:

Nu iti poate vedea postarule!

| Kaℓi a răspuns:

Eu nu ignor pe nimeni, dar nu stiu daca cineva ma ignora. Cum stiti voi asta? happy

| anonim_4396 explică (pentru Kaℓi):

Ăăăă...o data pe luna imi iau un liber si scormonesc tot site-ul.Caut acel scris cu rosu de sub intrebari.
Sauuuu...fac o postare prin care intreb cine ma ignora.
Nu stiu, dau peste ei accidental.Bine, nu ma opreste nimeni sa-mi fac alt cont si sa-l spurc.
Inainte stiu ca primeam notificare pe mail.Acum ori nu ma mai ignora nimeni, devenind foarte simpatic, ori s-a renuntat la acele notificari.
Oricum iti dai seama ca cineva te ignora.Totul porneste de la o intrebare cu cornite care reuseste sa sa desparta userii in mai multe tabere.Constati mai apoi cu stupoare, ca in loc sa-ti mai dea un reply, te ignora ca pe un cactus pitic, urat si cu tepi.
De ce lumea ii pune in ghiveci, nu inteleg!

| Kaℓi a răspuns (pentru anonim_4396):

Am inteles! in mare parte big grin
Intrebarile alea "dificile" sunt pe la Religie, acolo sunt discutiile mai aprige si polemicile mai patimase... eu acolo nu prea activez, asa ca, ma gandesc ca nu or fi multi care ma ignora happy

| RobertMoon a răspuns:

Daca il ignori acesta nu poate vedea postarile tale si nici pe tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NO are dreptate.Primele rasp. sunt gresite.Stiu aigur asta.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru anonim_4396):

Am avut mintea obositarolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da poate vedea. intreab-o pe Noname care o am la ignore si tot imi da eronat la raspunsuri rolling on the floor.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Loooooool, cum ma? laughing)))))))

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asa bine laughing. ma iubeste nu gluma. i-am zis sa imi mai dea la un post eronat si am sa o scot de la ignore, rautatea nu mi.a dat sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ntz ntz, face pe irezistibilawinking, rezolvati-va in privat, e mai,, intim" laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu ma intereseaza persoanele isterice, ca ea. imi aduc aminte mereu de ce am bagat-o la ignore asa ca numai de "vorbit in privat" mai trebuie.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da' chiar, care a fost treaba de ai bagat-o in,, gaura neagra" pan' la urma thinking

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am uitat sa mentionez, da...arata destul de inestetic, mai ales in wanted, ca tot ai vazut filmul ^_^, atrunci stii si ce actor am la av.hee hee.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Iti dai seama ca il stiu. l-am mai vazut si la X-men first class si cel nou.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ce ti-am zis, vezi ce mult ma iubeste, cum imi da ea eronat rolling on the floor.
misterioasele sunt caile... completeaza tu cum vrei mai bine, daca o fac eu, imi iau "avertisment" laughing