| AlexandruCro a întrebat:

Buna ziceti-mi si mie niste jocuri pentru Windows xp, Service pack 2 directix 9 c., 2, 80 GHz, 1, 87 Gb Ram, placa video VIA Chrome9 HC IGP. dar sa nu fie medal of honor pacific asault sau alied asault sau call of duty 1, 2 united ofensive sau din astea vreau gen shoter mai mult sau genu prince of persia sau ca far cry 3 aventura dar tot asa sati eliberezi tu teritoriu si vreau sa stiu daca-mi merge sniper elite nazi zombie ca eu nu prea am inteles cerintele. cel mai bun raspuns funda restul vot.

2 răspunsuri:
| HeRmeSs a răspuns:

Http://mmohuts.com/
Ai pe link-ul de mai sus o gramada de jocuri.
Sniper elite nazi zombie army nu iti merge. Ai nevoie de 2 GB Ram, 3 GHz
si GPU : GetForce 8800 GS

| AlexandruCro explică (pentru HeRmeSs):

Mersi de rasppuns nu prea stiu sa ma iau dupa system requpements de la joc