| doNNNNs a întrebat:

Acum cativa ani buni; 7-8 ani, jucam un joc online. As vrea sa-l joc din nou dar nu mai tin minte numele acelui joc. Uitati cateva detalii dupa care va puteti da seama:
-Se juca direct pe browser, deci nu se instala nimic;
-Trebuia sa-ti faci un cont iar apoi un caracter;
-Era un joc cu. bataie pot spune;
-Acel caracter se batea singur. cu unul dintre oamenii online;
-Pe masura ce castigai lupte, primeai level, arme si animale care sa te ajute la lupta, se bateau si ele;
-Acele animale erau. caini,lupi, ursi etc.

P.S: As fi chiar recunoscator x_X, funda celui care imi spune numele acestui joc.

3 răspunsuri:
| 4nt0ny0 a răspuns:

Cred ca e aqw(adventure quest worlds).

| doNNNNs explică (pentru 4nt0ny0):

Nu, nu este asta.

| doNNNNs explică:

Nu, nu este acesta... sad