| Madamada1223 a întrebat:

Buna ziua!
Am cont steam si mi-am cumparat The Hunter Call Of The Wild. Dupa aprox o luna dintr-o data nu m-a mai lasat sa intru in joc din senin fara sa fac nimic. Ce as putea face sa mearga iar?

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Verifica daca nu este de la PC-ul tau!
sa ai ultimile drivere ale placii video, mergi pe pagina producatorului placii tale video la drivere si in functie de modelul tau de placa descarca ultima versiune!
dezinstaleaza driverul placii video actual da restart si apoi instaleaza-l pe cel nou!
apoi da o scanare dupa malware PC-ului tau cu antivirusul integrat din windows (10/11) sau cu o terta solutie antivirus, instaleaza si da o scanare si cu https://www.malwarebytes.com/mwb-download/thankyou

daca totul este ok atunci iti recomand urmatoarele

sa faci backup din interfata STEAM la salvarile jocului si tot ce tine de el, la tine pe PC intern
sa dezinstalezi (unistall) jocul si sa-l reinstalezi din nou
(atentie UNISTALL si nu remove from account!)

daca problema persista poti contacta direct prin platforma steam pe producatorii jocului pe pagina lor dedicata de pe forumul, sau discutand cu comunitatea de acolo care este foarte numeroasa si te poate indruma in acest sens!

succes!