| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua

Am doua laptop-uri in casa insa pe unul din ele merge cu viteza de 144.4 MB/s iar pe altul cu 72.2 MB/s. Amandoua stau fix langa router insa intampin aceasta problema ( ambele laptop-uri au Windows 7 si viteza maxima a Router-ului este de 150 MB/s )

2 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Intrebarea e, Le folosesti amadoua deodata? Adica le ti aprinse pe amandoua laptopuri sau folosesti in laptop si dupa il iei pe celalalt?

| grabgrab a răspuns (pentru alexboss2020):

Le folosesc in paralel. Practic ala cu 144.4 MB/s e laptopul parintilor si cel cu 72.2 MB/s este al meu.