| bostanmihai1 a întrebat:

am si eu o intrebare, imi poate spune cineva cum sa am credit gratuit pe telefon mai exact pe Orange, exista un joc, program, orice, voi da funda instant unui raspuns plauzibil

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, eu am incercat si am primit minutele respective. Tot ce trebuie sa faci este sa formezi *100*2*1*1*1# si sa apelezi. Vei primi un mesaj de confirmare de la Orange.
Atentie, eu am incercat aceasta optiune cand nu aveam credit si nu mi-a fost acceptata cererea. Trebuie sa ai activa o optiune de la ei sau credit de minim 5 euro. happy