| keny62 a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de jocul BATTELFIELD 3. Am un calculator cu urmatoarea configuratie: Procesor AMD Athlon (tm) X2 255 Procesor, 3, 10 Ghz, Memorie Sycron DDR2/800 2GB PC6400 si o placa video GeForce 7025 DE 512 MB. Am instalat Windows 7 SP1.
Acesta configuratie este suficienta pentru a rula jocul pe cerinte minime?
CALCULATORUL ESTE DE TIPUL PC Expert Digital Classic V4. VA MULTUMESC.

Răspuns Câştigător
| Radu13Radu_6037 a răspuns:

Nu o sa iti mearge deoarece:
placa video este prea slaba(minim 1gb)
necesita windows XP sp3
sau windows 7 sp3
cel putin 2 gb ram
(este posibis sa iti mearga dar la setari minime si tot o sa iti mearga cu intreruperi)

2 răspunsuri:
| BabitauBabitau a răspuns:

Dai Funda?big grin

| BabitauBabitau a răspuns:

Da poti sa il descarci...merge sigurat.