| keny62 a întrebat:

Am şi eu o întrebare legata de jocul nou aparut,, Medal of Honor warfighter".
În fapt am un system p. c cu urmatoarea configuraţíe;

Procesor AMD Athlon (tm) X2 255 Procesor, 3, 10 Ghz, Memorie Sycron DDR2/800 4 GB PC 6400, placa video GeForce 7025 DE 512 MB.
Am instalat Windows 7 SP1. Dup[ cerintele minime prevazute ale jocului acesta ar trebui sa ruleze cat de cat, dar nu este asa. Mege foarte greu şi în reluare. Dacă aş schimba placa video cu una de tipul Gainward-nVIDIA-geforce-gt 220-1024mb-ddr3-128-bit_P23909, jocul ar rula cat de cat, sau trebuie schimbat procesorul. Vă multumesc.

1 răspuns:
| shadOw99mario a răspuns:

Ce buget ai? mai degraba sa schimbi placa video decat procesorul.