| clauboos a întrebat:

Buna ziua as dori sa achizitionez un PS 4. O prima intrebare : Pot sa bag contul de steam sa ma joc Rocket League de pe PS 4?
A doua big grinaca cumpar GTA 5 pe PS 4 trebuie sa platesc abonament sa joc multiplayer?

Răspuns Câştigător
| Klaudiu214 a răspuns:

Salut. Consolele nu au nici o treabă cu steam acolo sunt jocuri doar de pc nu are cum sa iti meargă jocu ala de pc pe ps4. iar ca sa te joci online iti trebuie playstation plus poti lua pentru 1 an sau 3 luni de pe altex sau eMAG cel de 3 luni costa undeva la 80 de lei iar cel de 1 an vrei 2 milioane jumate sau poti lua direct de pe consolă din playstation store este si pentru o luna

1 răspuns:
| clauboos explică:

Daca