| Căƚăʅιɳ a întrebat:

Buna Ziua as vrea si eu sa stiu la ce temperatura ajunge un Intel pentium 4 in idle si ulterior in fullload.La mine ajunge la 52 grade doar cand navighez pe internet credeti ca este normal? ma cam sperie deoarece la un alt pc cpu ajunge la 39 grade in fulload

Ce parere aveti? Primul raspuns primeste fundita

P.S:Coolerul este cel original

Răspuns Câştigător
| VXX a răspuns:

Pai da cred ca e normal sa iti urce temperatura la 52 de grade deoarece e un procesor vechi, iti sugerez sa iti cumperi altul ca nu o sa te mai duca mult timp.