| adry2001 a întrebat:

Aveti cumva vreun cont pentru stardoll pe care nu-l mai folositi, minim level 8? Va rog mi-l dati mie pentru ca mi-l doresc extrem de mult. Va rog trimiteti-mil prin email la: moga_adry@yahoo.com
Ps: Nu vreau raspunsuri gen "De ce nu iti faci singura un cont" sau "Nu mai cersi conturi". Si apropo va spun inca o data contul trimiteti-l prin e-mail nu-l dati drept raspuns, la intrebare puteti raspunde ceva de genul: "Ti-am trimis eu un cont" daca imi trimiteti. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dєєa a răspuns:

Da. maya_lidiutza@yahoo.com

7 răspunsuri:
| Dєєa a răspuns:

Eu am cont si vrreau sa-l dau.

| adry2001 explică (pentru Dєєa):

Ai adresa de mail?

| adry2001 explică (pentru Dєєa):

Pai si contul acela ti-l mai trebuie?

| Dєєa a răspuns (pentru adry2001):

Esti online? >D

| adry2001 explică (pentru Dєєa):

Si ai un cont pentru stardoll care nu ti-l mai trebuie?

| Dєєa a răspuns (pentru adry2001):

DA. Nivel 12.

| Dєєa a răspuns (pentru adry2001):

Da. maya_lidiutza@yahoo.com

| LoveNarutoAnime a răspuns:

Auzi sa fim sinceri daca as avea un cont pe stardoll si era nivelul 8, nu ti l-as da.Adica chiar n-ai bun simt! Ce e asa greu sa-ti faci la nivelul 8? Bine ca n-ai intrebat sa-ti dam un cont member..si in ca ceva! Daca nu mai folosesti un cont,. uiti! Asa ca desteapt-o scoate lenea din tine! Cum ai zis tu sa-ti nu-ti spun: NU MAI CERSI! magarit-o