| adilotus a întrebat:

Caut un joc shooter care l-am incercat sa-l joc in urma cu ceva ani si nu mai imi aduc aminte cum se numeste. Atunci nu ma ajuta calc.dar acum am posibilitatea. Stiu ca incepe undeva pe o strada, ziua, trebuie sa sar un gard de beton si sa urc intr-o cladire din dreapta si de la etaj sa-i impusc pe cei din cladirea invecinata. Mediul pare asemanator cu cel din Baghdad, unii inamici au bandane pe cap, altii capul descoperit. Cam atat din pacate...((

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Special Forces: Nemesis Strike. Am impresia, dar nu sunt sigur.
Succes!

| adilotus explică (pentru ksuper31):

Multumesc mult dar nu este asta jocul!