| bejane a întrebat:

Buna ziua! Din istoricul de la computer poate intra careva pe WhatsApp meu daca înainte cu câteva ore am accesat WhatsApp eu.

1 răspuns:
| edrfgvbhnjm a răspuns:

Într-adevăr, dacă te-ai conectat la WhatsApp pe computer și nu ai delogat sau închis sesiunea, iar altcineva are acces la computerul tău în acel moment, atunci există posibilitatea ca acea persoană să poată accesa contul tău de WhatsApp fără a avea nevoie de parola ta. Acest lucru se datorează faptului că sesiunea rămâne deschisă și autentificată.