| Akudamin a întrebat:

doresc sa-mi deschid un server de Metin2 si am nevoie de cateva idei inovative din partea voastre.
Cele mai bune idei vor primii funda!
Pentru partneriate adaugati-ma pe skype akudamin. teodor1

5 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Idei de Metin2:
Servar PVM (Lvl 250).
Sa fie mai atractiv asa ca sa ai mai multe posibilitati asa.

2 Shopul sa fie pe fiecare categorie (War, Ninja, Shaman, Sura).

3 Sa fie Eventuri Ex:
-Pescuit
-Bradul De Craciun
-Renii
-Lupta Dragonului
-Lupta PVP
-Omul De Zapada
-Cameleonul
-Ghicitorul
-Clarvazatorul

4 Mobii noi la fel si mape.
Cativa Mobi Bossi sa fie pusa intr-o mapa speciala.
Un Mic Exemplu:V4 Fiecare camera sa fie Boss.

5 (As mai zice ceva legat de Iteme) dar las asta la indemana ta sa te gandesti.

| Search69 a răspuns:

La ce idei te referi? Cum sa fie metinul?

| Akudamin explică (pentru Search69):

Da la asta ma refer.

| Search69 a răspuns (pentru Akudamin):

Nu face prostia sa bagi lv max 250 mai bine faci unu pvm medium sau pvm hard, unde cartile se dropeaza sau is in shop. Rata intre 50-250 (cum vrei), cu itm de UP la shop. Asa o sa aduci mai repede jucatori. Bafta!

| SmartShooter a răspuns:

Ai putea face un metin cu lv max 250, cu arme la magazin de 30, 65, 75, mag armuri armuri pana la otel, si sa fie usor de crescut. Bonusuri normale, mount la shop, skilurile cu piatra curcubeu, add si schimba la shop. Un metin pvm easy, si mai mult pvp, cam pe asta am vazut ca se orienteaza playerii.