| vasy24 a întrebat:

Buna ziua!
M-am gandit mult timp la ce am sa fac si, am propus sa postez pe acesta comunitate, deoarece am vazut o activitate foarte mare.
Hostez servere de metin2 pe dedicat[Gratuit], cu conditia ca servarul respectiv sa fie (PVM).
Si ca profitul meu sa fie 70% si detinatorul servarului 30%

DISPUN DE 5 DEDICATE!
Dedicatul dispune de urmatoarele functii:
HARDWARE:
- Server Dell PowerEdge 1750
- 2 procesoare Intel Xeon 2, 8 GHz
- RAM 12 GB DDR ECC
- 2 HDD SCSI x 160 GB, hot-plug
- Sursa alimentare redundanta (2 surse)

SOFTWARE:
- Sistem Operare: Linux Centos 5.6
- Control Panel: Virtualmin gratuit
- Apache
- PHP si MySQL
- Perl
- CGI

CONECTIVITATE/INTERNET:
- 2 adrese IP
- Network Uptime garantat 99%
- Trafic necontorizat

SERVICII:
- Full root acces
- Management DNS
- securizare initiala (instalare firewall, oprire servicii nefolosite, PHP hardening)
- unmanaged ( client-ul administreaza software-ul de pe server )

Va rog, sa fiti seriosi cand discutati cu mine despre server si sa aveti habar de a crea un server Bun. Email-host_metin2@yahoo.com

Id-host_metin2

Pana duminica adaugati id-ul de contact "host_metin2"
Si creativa serverele pe pc-urile dumneavoastra
Duminica voi alege pe ce-i 5 care vor dispune de un dedicat.

1 răspuns:
| Micutainimioara a răspuns:

Terog nu te juca metin2.ro nu e bun!
Intelege ce iti zic ca si o prietena de amea a inceput sa se joace metin2 ro dupa aia mai incolo am ajuns sa stau pe skipe cu oameni sa vb despre metin despe prostii am o prietena care a facut asa!
Terog din inima din suflet sa nu te joci!