| ghibancostin a întrebat:

mi-am facut recent un server de minecraft cu hamachi, am respectat regulile din tutorial, dar numai eu pot intra pe server. De fiecare data(am online-mode-false) imi spune ca serverul nu este securizat si a oprit orice alta autentificare

Răspuns Câştigător
| KnifeMihaitZaaaa a răspuns:

Pai ai dezactivat firewallu ca sa intre si altcineva? din settings Control Pannel,, Security center si dezactivezi deschizi server. Si sper ca stii ca daca vrei sa mai intre alt cineva trebuie sa fie pe reteaua ta de hamachi. fundita?

| ghibancostin explică (pentru KnifeMihaitZaaaa):

Pai am dezactivat acum firewallu, dar cand dau run la mcserver tot imi zice ca serveris not secure...

| KnifeMihaitZaaaa a răspuns (pentru ghibancostin):

Ai id de mess?

| ghibancostin explică (pentru KnifeMihaitZaaaa):

S-ar putea sa fi gasit o solutie...e o comanda "pardon-ip", cred ca asta ridica restrictia asupra serverului, oricum iti multumesc mult