| Boboc_Le_1998 a întrebat:

mi-am facut un server de SAMP(San Andreas MultyPlayer) si nu stiu cum as putea sa il populez,cine are un alt server,cu putini playeri, putem sa unim serverele sau cine are prieteni care joaca samp sa ma anunte.

HostName: CsTracker:The Oficial GodFather
Address: 93.119.30.86:7777
Players: x / 50
Ping: 27
Mode: GodFather CsTracker
Map: San Andreas

S-a deschis noul server de SAMP, primiti 2 arme personale si o masina personala. Factiuni:
Police Department- Politia
Federal Bureau of Investigations- FBI-ul
National Guard- Garda Nationala
Medics- Dau viata la playeri pe bani
The Triads
Mayor- Primaria
Hitman Agency- Cei care omoara la comanda si sunt platiti
News Reporters- Cei care dau stiri si fac interviuri
Taxi Company- Taximetristi, castiga bine
Grove Street
Ballas Family
Los Santos Vagos
Varrios Los Aztecas
San Fierro Rifa
Da Nang Boys
NFS Club- Unde se fac curse
The Sicilian Mafia
In plus:
Tow Car Company- Cei care iau masinile parcate ilegal

Cu numeroase case si biz-uri, veti avea ce face pe acest server.

1 răspuns:
| єχcєєℓ a răspuns:

Trimite ip-l serverului la toți colegii, prietenii și spune-i ca și ei să facă la fel.să trimită la toți cunoscuți.și se populează imediathappy