| xxcallofdutyxx a întrebat:

Buna ziua (sall) am si eu nevoie de ajutor la un joc numit metin2 private server ma rog sunt mai multe.De fiecare data cand intru intr-un metin care are Start FATA SURA CU NIMFA imi da erroare "Windows can check online for a solution to the problem". Cine are vreun raspuns in afara de a reformata calculatorul.Va rog id meu este stef_sk8_pheonix

1 răspuns:
| lucian191 a răspuns:

Singurul lucru care il poti face e de a reformata calculatorul scuze dar asta e adevarul