| Eddy1995 a întrebat:

Buna ziua/seara. De Craciunu asta as dori sa imi achizitionez o tableta, nu prea mare ma refer la una de 7 inch cred ca are fii una buna, as dori sa mearga 2-3 jocuri. sa fac browsing ceva. m-am gandit la acestea 2 tablete Tableta SAMSUNG Galaxy Tab 3 Lite sau Tableta ASUS MeMO Pad 7 ME70C-1A002A, daca aveti dumneavoastra alta parere adica alta tableta pentru ca doresc eu puteti lasa mesaje aici cu numele iei dar sa fie un pret pana in 400 lei!

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Singurele variante sunt acestea:
http://bit.ly/1svH2mA
Vonino sunt cele mai bune. Daca nu iti place niciuna, ramai la selectia ta.

| laprilaur a răspuns:

Eu am luat cea mai ieftina tableta care am gasit-o la 150 RON se numea Myria este foarte buna parerea mea