| Eddy1995 a întrebat:

Buna ziua/seara. De Craciunu asta as dori sa imi achizitionez o tableta, nu prea mare ma refer la una de 7 inch cred ca are fii una buna, as dori sa mearga 2-3 jocuri. sa fac browsing ceva. m-am gandit la acestea 2 tablete Tableta SAMSUNG Galaxy Tab 3 Lite sau Tableta ASUS MeMO Pad 7 ME70C-1A002A, daca aveti dumneavoastra alta parere adica alta tableta pentru ca doresc eu puteti lasa mesaje aici cu numele iei dar sa fie un pret pana in 400 lei!/

2 răspunsuri:
| ToțiPentruUnu99 a răspuns:

Eu zic ca Samsung Tab 3 Lite care ai zis tu e foarte buna...in general samsungurile sunt bune... daca nu spuneai tu, eu tot Samsung tab iti spuneam sa-ti iei...deci ia-ti Samsung tab 3 lite happy

| robyroby1212 a răspuns:

Eu mai bine îți sugerez aceasta tableta Utok i700 deoarece costa 3 milioane si este performanta.Are procesor Intel core si se mișca foarte repede(nici chiar ca mașina) si ai 5 ani garanție uite un link sa te uiți: http://www.utok.ro/700-series/utok-i700

Funda?