| RobertBrb a întrebat:

Bună ziua. Știu că mulți dintre voi vor spune că de ce încă mai întreabă lumea de metin2 în 2023, dar vin cu întrebarea dacă nu cumva mai există vreun hack, gen mod pl sau metin2 bob pentru actuala versiune de metin2ro. Mulțumesc, ofer fundă.

1 răspuns:
| DaniTIRB a răspuns:

Exista foarte multe hack-uri si mod pe site-uri care nici nu au domeniu laughing) majoritatea pe care le gaseam eu prin 2020 erau pline de virusi, nu stiu cum mai sunt cele de astazi.