| gabryel18 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am o problema, cu minecraft tekkit.Cei care nu se pricep sa nu se bage! Deci cand intru cu launcher imi scrie ca trebuie sa am cont premium iar cand intru prin tekkit Sp ma scoate din 10 in 10 minute poate cineva sa imi dea un cont premium sau sa ma ajute! Astept si id de mess!

Răspuns Câştigător
| CharlieScene24 a răspuns:

Am eu versiunea crackuita pentru tekkit si il am daca vrei da-mi idu tau de mess/skype ca sa til dau big grin.

| mariusboss9999 a răspuns (pentru CharlieScene24):

Si eu am nevoie daca vrei sa lasi id

2 răspunsuri:
| CharlieScene24 a răspuns:

Mess:cosmin_boymaster
skype:cosminboy67