| Andreyzs a întrebat:

Buna ziua TPU, am si eu o problema legata de yotube deci..imi merge perfect calculatorul pe el am:
2.5gb ram
3.06 procesor 2cpus nu stiu dc scrie asta pentru ca nu e dual corestraight face
placa video nVIDIA ge force GT 9500
cand pun pe youtube full screens si macar 720p se aude ff bine dar imaginea este intarziata si inceata sacadata... cine stie ce sa fac va implor un ajutor

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Incearca sa bagi ultimul update pentru Adobe flash si ultima versiune de driver pentru placa video. si eu am avut 9500GT, procesor de 3. 0GHz single core si imi mergea bine pe 720p.

1 răspuns: