| capacel123 a întrebat:

Buna ziua tuturor am o nelamurit in legatura cu jocul de pe internet manager de fotbal si anume cand intru in el si intru pe cont si dau la Oferte sa resping oferta ma aduce inapoi la pagina de login si acelasi motiv si cand vreau sa imi vand jucatori va rog frumos ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Constantin_Radu_1994 a răspuns:

Salut si eu joc omf, pai in zilele astea simulatorul si jocul au un bug, acesta se va rezolva intr-o saptamana cel mult. Funda te rog puppy dog eyes

| capacel123 explică (pentru Constantin_Radu_1994):

Ai idee de ce imi zice Object moved to here adica nici site-u numai imi merge?

1 răspuns: