| cilia6na a întrebat:

Buna! Acum câteva zile iubitul meu mi-a,, reprosat,, ca de ce nu ii cumpar si lui jocuri video.
Faza care e, ca eu am inceput de câteva luni sa-mi strâng bani pentru el dar inca nu am îndeajuns pentru un joc(avand in vedere ca majoritatea sunt peste 1 milion jumate, 2, 3 depinde) si ma simt putin ciudat. Chiar mi-as dori sa-l vad fericit si sa-i iau,dar stau cam prost cu bugetul si cu banii mei.
Stiu foarte bine ca fostele lui iubite i-au cumpărat sau cel putin asa mi-a spus el si ma simt de cct știind ca eu nu i-am luat unul. Ce imi recomandati? Sa o tin la fel pe drumul cu stransul banilor,sa-i iau altceva? Faza e ca he has a specific taste in games ca sa zic asa si nu ii pot lua orice,ceva in genul Assassins Creed ar merge, dar nu asta pentru ca il are, detine extrem de multe jocuri (ziua lui e in noiembrie deci n-are legatura cu asta, ma gandeam de Paște).

3 răspunsuri:
| Mihai0101 a răspuns:

Iubitul tau ar trebui sa tina cont de situatia ta financiara plus ca nu mi se pare normal sa-ti reproseze asta.Cand vei putea si vei dori ai vei cumpara atunci pana atunci sa-si cumpere ce pot zice altceva.

| cilia6na explică (pentru Mihai0101):

Da chestia e ca eu ma simt ciudat si nu am idee de ce ca nu e ca si cum imi zice asta mereu si se,, supara,, daca nu i iau sau ceva, doar ma gândesc si mai mereu ma compar cu fosta lui care i-a luat atatea si au facut atatea, desi, contrar acestor lucruri el nu s-a simtit fericit in relația aia deci presupun ca lucrurile materiale nu au avut o mare insemnare

| cilia6na explică:

Si ca sa nu se inteleaga gresit nu m-a certat sau cevalaughing vad ca asta se intelege la inceput, mi-a zis asa.dar din nou ma simt prost mai ales ca a spus o pe fata si acum NU stiu ce sa fac